Jednostki

GRUPY WIEKOWE

ZUCHY HARCERZE HARCERZE STARSI WĘDROWNICY SENIORZY
6-10 lat 10-13 lat 13-16 lat 16-21 lat powyżej 26 lat

SZCZEPY

NAZWA KOMENDANT KONTAKT MEDIA
23/71 „Turwia” pwd. Ewelina Dzięgielewska  668-966-113 Facebook
Szczep VII phm. Janusz Walczak  606-413-902 Facebook
Szczep Herkulesa hm. Krzysztof Stankowski 501-355-464 Facebook
Bordowa Brać hm. Roman Banaszak Facebook
Nomada phm. Jakub Bielewicz Facebook

 

23/71 „Turwia”
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
71 JGZ „Bractwo Zielonej Przygody” dh. Zofia Nowacka SP 71 Poznań zofia.nowacka@zhp.net.pl
23 JGZ „Pogodynki” dh. Zofia Radek SP 23 Poznań 501967925 zofia.radek@zhp.net.pl
232 PDH „Zawrat” pwd. Michalina Kwaśny SP 71 Poznań michalina.kwasny@zhp.net.pl Facebook
234 PDH „Tarpany” dh. Anna Pękala SP 23 Poznań 668966113 anna.pekala@zhp.net.pl Facebook
 231 PDHS „Nestor” dh Krystian Szota  krystian.szota@zhp.net.pl Facebook
Próbna Drużyna Wędrownicza dh. Maria Szunlewicz

Szczep VII
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
 89 JGZ „Wesołe Krasnale pwd. Agnieszka Gapińska  SP 89

Poznań

agnieszka.gapinska@zhp.net.pl  www.89jgz.szczep7.pl Facebook
60 PDH „Ło-sie” odkr. Michał Wlazik szkoła Walfdorska 697324687 michal.wlazik@zhp.net.pl  www.60pdh.szczep7.pl Facebook
233 PDH „Contrast” phm. Sławomir Jaszczak SP 89 Poznań 695898342 slawomir.jaszczak@zhp.net.pl  www.233pdh.szczep7.pl Facebook
 88 PDHS „Dragon” phm. Grzegorz Gapiński Fort Va gapinski.grzegorz@zhp.net.pl  www.88dragon.szczep7.pl Facebook
77 PDW „Chimera” ćw. Jacek Skarupa Fort Va jacek.skarupa@zhp.net.pl Facebook

Szczep Herkulesa
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
62 JGZ „Leśna Brać” pwd. Barbara Pietrzak SP 62

Poznań

783660307 barbara.pietrzak1@zhp.net.pl  

 

1 JGZ „Olimp” pwd. Anna Kołodziejczyk  SP 1
Poznań
anna.kolodziejczyk@zhp.net.pl Facebook
501 PDH „Aranea”  phm. Natalia Brońska SP 1
Poznań
509104779 natalia.bronska@zhp.net.pl Facebook
517 PDH „Hermes” dh. Maciej Ciesielski SP 1
Poznań
Facebook
51 PDH „Falco” pwd. Lidia Zawal SP 62
Poznań
51pdhfalco.wordpress.com
7 PDH „Herkules” pwd. Wojciech Jastrzębski SP 62 Poznań 501355464

510510536

wojciech.jastrzebski@zhp.net.pl Facebook

„Bordowa Brać”
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
31 JGZ „Bordowe Wilczęta dh. Michalina Maniszewska SP Nr 1 w Tarnowie Podgórnym michalina.maniszewska@zhp.net.pl Facebook
24 JGZ „Bordowe Kamyki pwd. Michał Stachowiak Akademia Pitagorasa, Publiczna SP w Baranowie michal.stachowiak@zhp.net.pl Facebook
Próbna GZ Lusowo dh. Daria Stachowiak SP w Lusowie daria.stachowiak@zhp.net.pl
43 PDH „Honker”  hm. Roman Banaszak roman.banaszak@zhp.net.pl Facebook
31 PDH „Astra” phm. Agnieszka Zimniak SP Nr 1 w Tarnowie Podgórnym agnieszka.zimniak@zhp.net.pl
58 PDH pwd. Maciej Banaszak SP Suchy Las maciej.banaszak@zhp.net.pl
PWDH „Gloria Mare” hm. Maciej Siwiński Klub Żeglarski KS Navigare  

 

maciej.siwinski@zhp.net.pl Facebook

 

„Nomada”
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
22 JGZ „Wesołe Włóczykije pwd. Weronika Bąkowska SP22 weronika.bakowska@zhp.net.pl  

 

57 JGZ „Poszukiwacze Przygód” pwd. Martyna Boratyńska SP57 martyna.boratynska@zhp.net.pl
58 JGZ „Leśni Zwiadowcy”  pwd. Kinga Guźniczak SP Suchy Las kinga.guzniczak@zhp.net.pl Facebook
22 PDH „Lupus” phm. Jakub Bielewicz SP57 jakub.bielewicz@zhp.net.pl
57 PDH „Feniks dh. Aleksandra Rychter SP22 aleksandra.rychter@zhp.net.pl
Próbna PDH w Suchym Lesie phm. Sandra Kaźmierczak SP 2 (Suchy Las)
31 PDHS „Elementum pwd. Michał Matyszczak SP57  

 

michal.matyszczak@zhp.net.pl

 

Seniorzy
Nazwa Osoba Kontaktowa Metodyka Adres działania Telefon kontaktowy Adres e-mail Adres strony internetowej Inne media
Krąg Seniorów Harcerskich „Szóstacy hm. Bogusław Olejniczak ksh6.jezyce.zhp.wlkp.pl
I Harcerski Krąg Seniorów hm. Halina Smól-Bor
Krąg Starszyzny i Instruktorów „Stare Sęki” phm. Marlena Sołtowska