Wystawa prac uczniów Akademii Plastycznej

10 czerwca 2017 nasz Dom Harcerza na jeden dzień stanie się przestrzenią wystawową! Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów, zuchów i harcerzy na wystawę prac uczniów Akademii Plastycznej Rataje i Zielonej Akademii z Murowanej Gośliny! Będzie to niepowtarzalna okazja do obejrzenia wielu różnorodnych technik malarskich, rysunkowych i innych wizji młodych artystów. Kto wie… być może wśród gości odnajdą się kolejne talenty? Zapraszamy już od godziny 13:00 na warsztaty plastyczne dla wszystkich chętnych dzieci w wieku zuchowym, harcerskim i starszoharcerskim. O godzinie 14:00 zapraszamy na wielki wernisaż wszystkich prac! Czekamy na Was! Ela Wojtulewicz – Akademia Plastyczna Rataje Andrzej Łakomy – Zielona Akademia Sandra Kaźmierczak Józef Kołaczyk W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 665 270 694

Dodaj komentarz