Spotkanie podróżnicze z instruktorem naszego hufca – phm. Sandrą Kaźmierczak.

„Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady” to hasło, które jest często używane przez osoby, które mają dość stresu, deadline’ów i niekończących się obowiązków. Ilu z nich realizuje swój chwilowy pomysł na odetchnięcie od natłoku spraw w górach? Czy porzucenie wszystkiego i zaszycie się w lesie jest proste?

Wraz z Jakubem Bielewiczem postanowiliśmy na miesiąc zmienić adres zamieszkania ze stolicy wielkopolski na las, w górach. Żeby nie było za łatwo dołożyliśmy do tego przejście ponad 800 kilometrów szlakiem długodystansowym E8 wiodącym przez słowackie góry i doliny, zwanym szlakiem bohaterów słowackiego powstania narodowego.

Jeśli jesteście ciekawi tej historii z perspektywy artystki i pasjonata kartografii to zapraszamy do wspólnej przygody jednym szlakiem. Aby poznać całą historię musicie Państwo przybyć na wydarzenie.

Sobota, 10ego lutego,
godzina 18.05 – 19.30
Kawiarnia Artystyczna „Kólturka”
Wstęp wolny.

Dodaj komentarz