Podsumowanie Złazu Hufca ’17

13 maja na naszej macierzystej dzielnicy – poznańskich jeżycach odbył się Złaz Hufca. W tym roku trasy prowadziły przez starsze części tego jakże ciekawego zakątka Poznania. Nasi najmniejsi i najdzielniejsi…członkowie poznali przestrzenie słynnego Starego ZOO, gdzie poza zwiedzaniem czekały ich interesujące zadania. Z kolei harcerze pokonali długą trasę biegnącą przez m.in. Teatr Nowy, Kino Rialto czy Rynek Jeżycki. Nie dało się nie zauważyć tłumów zadowolonej młodzieży. Najstarsi wybrali się natomiast na łono natury, nad Rusałkę, gdzie kształtując swoje umiejętności umysłowe jak i siłowe spędzili południe. Wszyscy głodni przygód i zwykłych ziemskich pyszności zakosztowali również tradycyjnej grochówki w siedzibie naszego hufca – Domu Harcerza.

Aby obejrzeć co ciekawsze zdjęcia zapraszamy do Galerii do albumu „Złaz Hufca 2017”.

Życzymy miłych wspominek 🙂

PS Pełna fotorelacja: TUTAJ

Dodaj komentarz