Marzec pełen atrakcji

Po pierwsze, CzuwajFilm. Już ruszył Przegląd Filmów Festiwalowych, a w piątek 15 marca, w godz. 18-20:30 w naszym Domu Harcerza odbędzie się Gala podsumowująca jubileuszową, piątą edycję festiwalu. Zaproszone są oczywiście w pierwszej kolejności drużyny, które wystawiły w tym roku patrole i przygotowały filmy. Zgodnie jednak z naszą tradycją, zaproszeni są również wszyscy chętni członkowie Hufca. Obowiązują rzecz jasna stroje wieczorowe.

Po drugie – kolejny Biwak Integracyjny Kadry. Staje się już powoli tradycją, że po hufcowych imprezach odbywają się takie biwaki – nie inaczej będzie i tym razem. Zapraszamy chętnych członków kadr oraz wędrowników. Całość zaczyna się od razu po Gali CzuwajFilmu. Będzie to jak zazwyczaj przedsięwzięcie bezkosztowe. Do szczęścia przyda się:

  • jedzonko dla siebie na kolację i śniadanie,
  • rzeczy do spania,
  • mundur,
  • ZGODA RODZICÓW (w przypadku osób niepełnoletnich)
  • jakieś gry planszowe na nocną integrację.

Impreza kończy się w sobotę ok. 13.

Po trzecie – w ramach bloku porannego na biwaku, przeznaczonego tradycyjnie na zajęcia warsztatowe, zrobiony zostanie mały eksperyment – usiądziemy w grupach metodycznych, spróbujemy powymieniać się doświadczeniami, pomysłami i rozwiązaniami nurtujących problemów. Ze swojej strony zapewniamy, że od każdej metodyki będzie fachowiec z paroletnim doświadczeniem. Na szczególną reklamę zasługuje metodyka wędrownicza – nasza hufcowa pionierka wędrownictwa dh. Kaja, chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami i radami, jak w ogóle za organizację drużyny wędrowniczej się zabrać. Warsztaty będą częścią biwaku, ale można przyjść na nie także wtedy, jeśli się wcześniej na biwaku nie było. Początek w sobotę 16 marca od 10.

Jeden formularz zgłoszeniowy na wszystkie te atrakcje znajduje się poniżej. O zgłoszenia prosimy do środy, 13 marca. Serdecznie zapraszamy!

Formularz

Dodaj komentarz